Certyfikat Najwyższej JakościFirma INDECO S.A. jest czołowym, wieloletnim i doświadczonym producentem i dostawcą systemów oraz rozwiązań służących zabudowie wnęk i budowie szaf opartych o drzwi systemowe INDECO. Firma istnieje od 1995 roku, poprzez sieć Autoryzowanych Przedstawicieli jest obecna w tysiącach mieszkań, domów i biur. 

Systemy drzwi przesuwnych spełniają normy bezpieczeństwa, mają aprobatę Centralnego Ośrodka Badawczo-Rozwojowego, są stale udoskonalane przez nasz dział produkcyjny, a ich trwałość i niezawodność jest udowodniona testami. Wraz z szeroką ofertą materiałów na fronty tworzą meble ergonomiczne, funkcjonalne i w najlepszym stylu.

Złoty Certyfikat Rzetelności Jako Autoryzowany Przedstawiciel firmy INDECO S.A. działamy na terenie województwa śląskiego i okolic.

Oferujemy ponadto szeroki wybór usług aranżowania wnętrz, od projektowania i rozmieszczenia mebli w Twoim domu czy biurze po doradztwo w wyborze najmiejszych szczegółów i dodatków. Na całą naszą pracę udzielamy gwarancji. Mamy bogate doświadczenie w dostarczaniu usług z branży meblarskiej klientom indywidualnym i biznesowym. Nasi projektanci posiadają nieszablonowe pomysły na zagospodarowanie przestrzeni. W swoich kompozycjach zawsze stawiamy na użyteczność przy zachowaniu najwyższej jakości materiałów oraz usług. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie i dostosowujemy się do najbardziej wyszukanego gustu Klienta.

Dobry Produkt Szafy wnękoweZapraszamy do zapoznania się z galerią i realizacjami

Aby wzbogacić naszą ofertę współpracujemy ponadto z Kronospanem, Quamiro, Blum, Wiech i Excellent.